O firmie

Probeton

Probeton sp. z o.o. jest firmą założoną w 2004 roku, która specjalizuje się w robotach wykończeniowych powierzchni betonowych.

Głównym celem naszej działalności jest optymalizacja właściwości użytkowych betonu w oparciu o materiały i systemy przyjazne dla środowiska naturalnego.

Będąc wierni tej zasadzie spopularyzowaliśmy w Polsce metodę utwardzania powierzchniowego betonu preparatami krzemianowymi. Jest to obecnie powszechnie akceptowany standard wykończenia betonowych posadzek przemysłowych. Dzisiaj proponujemy zabezpieczanie powierzchni betonowych w niemieckiej technologii NORTEC DENSE.

Z kolei wieloletnia współpraca Probeton z największą siecią sklepów budowlanych na terenie kraju zrodziła potrzebę wdrożenia skutecznej metody renowacji posadzek betonowych. Przez ostatnie kilkanaście lat wypróbowaliśmy rozmaite systemy polerowania betonu. Jednakże, przełomem w jakości wykończenia powierzchni okazała się technologia oparta na sile amorficznej krzemionki koloidalnej preparatu NORTEC GRIND+POLISH. Jest to chroniona patentem metoda chemicznej i mechanicznej obróbki powierzchni, która pozwala zagęścić powierzchniowo i wypolerować każdy beton przemysłowy. Zapewnia przy tym trwałe i powtarzalne rezultaty w postaci gładkich powierzchni, które doskonale odbijają światło.

Dlaczego Probeton

  • Od kilkunastu lat jesteśmy Waszym wykonawcą trwałych i przyjaznych dla środowiska systemów wykończenia powierzchni betonowych.
  • Zapewniamy osobiste doradztwo na etapie planowania, wykonawstwa i użytkowania posadzek betonowych.
  • Wykonujemy zlecenia w kraju i za granicą.
  • Planujemy zlecenia i powierzone zadania zgodnie z priorytetami klienta.
  • Wykonując usługi specjalistyczne dysponujemy profesjonalnym sprzętem budowlanym i pomiarowym obsługiwanym przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

system nortec