Praca

Przegląd

  • Stanowisko: posadzkarz
  • Rodzaj pracy: umowa o pracę
  • Firma: Probeton sp. z o.o.
  • Lokalizacja: Katowice, woj. śląskie (siedziba główna), ale rola obejmuje podróże po
    Polsce i podróże zagraniczne do Niemiec.
  • Wynagrodzenie:  od 4500 PLN do 10 000 PLN brutto miesięcznie

Zakres obowiązków

Posadzkarz ma fantastyczną możliwość dołączenia do uznanej firmy zajmującej się serwisowaniem posadzek przemysłowych, która jest gotowa w Ciebie zainwestować. Stanowisko zapewni właściwemu kandydatowi możliwość doskonalenia i rozwijania swoich umiejętności podczas pracy w postępowej firmie.

Rola będzie polegać na współpracy z zespołem w celu naprawy i modernizacji przemysłowych i komercyjnych betonowych płyt podłogowych. Do obowiązków należeć będzie obsługa sprzętu i stosowanie specjalistycznych materiałów do wykonywania napraw dylatacji posadzek, odnawiania powierzchni posadzek betonowych i żywicznych, w wymagającym środowisku.

Wybrany kandydat zacznie od zrozumienia naszych metod pracy z potencjałem do przechodzenia przez poziomy szkolenia zależne od doświadczenia i rozwoju. Wynagrodzenie jest również wielopoziomowe i powiązane z tym postępem. Po szkoleniu wybrany kandydat może mieć możliwość kierowania zespołami zajmującymi się prowadzeniem i utrzymaniem projektów w Polsce i za granicą.

To świetna okazja dla zmotywowanego, zdeterminowanego, szybkiego ucznia, który pragnie rozwijać swoje umiejętności i stać się najlepszym, jakim może być.

Informacje o stanowisku

Podstawowe umiejętności i doświadczenie w którymkolwiek z poniższych:

Każde doświadczenie w następujących obszarach będzie dodatkowym atutem:

Chcielibyśmy, abyś był:

Aby aplikować na stanowisko, prosimy o przesłanie CV do Pani Iwona Arndt na adres biuro@probeton.pl. W przypadku pytań zadzwoń pod numer 32 250 34 27 w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.