Realizacje

LEROY MERLIN

Remont posadzki w sklepie budowlanym

W 2021 roku sklep Leroy Merlin w Sosnowcu zwrócił się do nas z zapytaniem o modernizację  posadzki z płytek PCV. Z roku na rok stan techniczny podłogi pokrytej płytkami ulegał pogorszeniu w wyniku uszkodzeń mechanicznych od wózków widłowych. Aby zachować dobry wygląd podłogi zlecano regularne zabiegi konserwacyjne polegające na doczyszczaniu płytek i nakładaniu warstw polimerowych. Planowana przebudowa systemu regałowego stworzyła doskonałą okazję do modernizacji wykończenia podłogi.

Bezkolizyjna naprawa posadzki przemysłowej

Przez dwa miesiące nasza ekipa remontowa prowadziła prace naprawcze na 3400 metrach kwadratowych. W pracach modernizacyjnych wykonywanych w funkcjonujących obiektach istotnymi czynnikami są komfort, bezpieczeństwo pracowników oraz szybki czas oddania posadzki do użytkowania. Dlatego, wszystkie nasze technologie napraw podłóg przemysłowych oparte są na materiałach bezzapachowych, szybkowiążących i bezpiecznych dla ludzi i środowiska naturalnego.

posadzki beton polerowany

Zrównoważony rozwój w budownictwie

Produkty systemowe NORTEC® przyczyniają się do uzyskania punktów dla systemów LEED, BREEAM, DGNB oraz BNB w następujących kategoriach:

  • Zdrowie i dobre samopoczucie
  • Jakość środowiska
  • Materiały i zasoby
  • Jakość środowiska wewnętrznego
posadzki komercyjne_beton polerowany

Realizacje

Zobacz inne realizacje

Beton polerowany NORTEC<sup>®</sup> w Centrum Edukacji Ekologicznej
projekt
01
Beton polerowany NORTEC® w Centrum Edukacji Ekologicznej
Zobacz projekt