Realizacje

BELIMO

Polerowana posadzka betonowa w centrum dystrybucyjnym

Koncern Belimo jest światowym liderem w dziedzinie opracowywania, produkcji i sprzedaży urządzeń do energooszczędnego sterowania instalacjami grzewczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi. Latem 2019 szwajcarska firma zleciała nam modernizację podłogi przemysłowej w hali produkcyjnej, którą nabyła od niemieckiej firmy Schüco. Posadzka przemysłowa o powierzchni 8700 m2 w istniejącej hali produkcyjnej miała zostać dostosowana do wymogów powstającego centrum dystrybucji, serwisu i logistyki Belimo na terenie Niemiec.

beton polerowany pole próbne

Szybka i bezpyłowa renowacja posadzki

Kompleksowe prace usunięcia zniszczonych posadzek żywicznych, wykonania miejscowych napraw podłoża oraz mechanicznego polerowania betonu na mokro trwały zaledwie 5 tygodni. W rezultacie klient uzyskał wykończenie posadzki o bardzo dużej odporności na ścieranie, łatwe w konserwacji i antypoślizgowe. Pozytywna ocena wykonanych przez nas prac zaowocowała dodatkowym zleceniem na remont podłogi przemysłowej w przylegających pomieszczeniach hali głównej.

bezpyłowe polerowanie betonu na mokro w halach

TRWAŁA POSADZKA POLEROWANA

Posadzki betonowe wykańczane w systemie NORTEC charakteryzuje wysoka trwałość wykończenia. Cztery lata po zakończeniu projektu polerowana posadzka betonowa w centrum logistycznym Belimo w Niemczech nadal wygląda doskonale (patrz zdjęcie obok). Niska chropowatość Ra i odpowiednie zagęszczenie struktury powierzchni betonu gwarantują niskie koszty utrzymania i użytkowania posadzki. 

polerowana posadzka betonowa Belimo

Realizacje

Zobacz inne realizacje

Remont posadzki - beton polerowany zamiast płytek
projekt
01
Remont posadzki - beton polerowany zamiast płytek
Zobacz projekt