Realizacje

EXPO KRAKÓW

Renowacja posadzki po zamknięciu szpitala tymczasowego.

W 2017 roku nasza firma po raz pierwszy otrzymała zlecenie polerowania podłóg betonowych w halach Targów Expo w Krakowie. Pierwotnie naszym zadaniem było uzyskanie wyższego standardu wykończenia podłogi w porównaniu do istniejącego betonu zacieranego. Cztery lata później kierownictwo targów ponownie zwróciło się do nas z zapytaniem. Tym razem zaistniała potrzeba odnowienia posadzek w halach Wisła i Dunaj, gdzie przez kilka miesięcy funkcjonował szpital tymczasowy Covid-19.

Polerowanie betonu, gdy liczy się czas i jakość wykończenia.

System NORTEC® jest technologią, która wykorzystuje zaawansowane formuły impregnatów nieorganicznych do uzyskiwania idealnie gładkich i trwałych powierzchni betonowych. Co więcej, wysoka jakość wykończenia posadzki idzie w parze ze znaczącym skróceniem czasu prac polerskich. Dwie hale wystawowe Targów Expo w Krakowie mają łączną powierzchnię 8300 metrów kwadratowych. Nasza firma potrzebowała jedynie 8 dni roboczych na kompleksową realizację powierzonego nam zakresu prac naprawczych.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W BUDOWNICTWIE

Produkty systemowe NORTEC® przyczyniają się do uzyskania punktów dla systemów LEED, BREEAM, DGNB oraz BNB w następujących kategoriach:

  • Zdrowie i dobre samopoczucie
  • Jakość środowiska
  • Materiały i zasoby
  • Jakość środowiska wewnętrznego

Realizacje

Zobacz inne realizacje

Polerowanie betonu uszkodzonego przez deszcz
projekt
01
Polerowanie betonu uszkodzonego przez deszcz
Zobacz projekt