Realizacje

EXPO KRAKÓW

Lepsze wykończenie posadzek

Polerowanie posadzek betonowych w halach Targów Expo w Krakowie przeprowadziliśmy po raz pierwszy w 2017 roku. Pierwotnie naszym zadaniem było uzyskanie wyższego standardu wykończenia podłogi w porównaniu do istniejącego betonu zacieranego. Beton polerowany szlifierkami planetarnymi w technologii NORTEC podniósł estetykę wykończenia posadzki i zapewnił zarządcy obiektu niskie koszty utrzymania posadzki w czystości. Cztery lata później kierownictwo targów ponownie zwróciło się do nas z zapytaniem. Tym razem zaistniała potrzeba odnowienia posadzek w halach na których zamontowano wykładziny PCV na kleju da potrzeb szpitala tymczasowego Covid-19.

wykończenie betonu wykładziną pcv

Polerowanie betonu w systemie NORTEC, gdy liczy się czas i jakość wykończenia

System NORTEC jest technologią, która wykorzystuje zaawansowane formuły impregnatów nieorganicznych do uzyskiwania idealnie gładkich i trwałych powierzchni betonowych. Co więcej, wysoka jakość wykończenia posadzki idzie w parze ze znaczącym skróceniem czasu prac polerskich. Dwie hale wystawowe Targów Expo w Krakowie mają łączną powierzchnię 8300 metrów kwadratowych. Nasza firma potrzebowała jedynie 8 dni roboczych na kompleksową realizację powierzonego nam zakresu prac wykończeniowych.

posadzki betonowe polerowane w systemie NORTEC

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W BUDOWNICTWIE

Produkty systemowe NORTEC nadają posadzkom betonowym powtarzalną gładkość, wzmacniają i zagęszczają porowatą strukturę powierzchni betonowych oraz chronią posadzki przed wnikaniem zabrudzeń. Ponadto, przyczyniają się do uzyskania punktów dla systemów LEED, BREEAM, DGNB oraz BNB w następujących kategoriach:

  • Zdrowie i dobre samopoczucie
  • Jakość środowiska
  • Materiały i zasoby
  • Jakość środowiska wewnętrznego

Realizacje

Zobacz inne realizacje

HMP - naprawa betonu po deszczu
projekt
01
HMP - naprawa betonu po deszczu
Zobacz projekt