Realizacje

LEROY MERLIN

Remont posadzki w sklepie budowlanym

W 2021 roku sklep Leroy Merlin w Sosnowcu zwrócił się do nas z zapytaniem o remont  posadzki z płytek PCV. Z roku na rok stan techniczny podłogi pokrytej płytkami ulegał pogorszeniu w wyniku uszkodzeń mechanicznych od wózków widłowych. Aby zachować dobry wygląd podłogi zlecano regularne zabiegi konserwacyjne polegające na doczyszczaniu płytek i nakładaniu warstw polimerowych. Planowana przebudowa systemu regałowego stworzyła doskonałą okazję do modernizacji posadzki.

Bezkolizyjna modernizacja posadzki przemysłowej

Przez dwa miesiące nasza ekipa remontowa prowadziła prace naprawcze na 3400 metrach kwadratowych. W pracach modernizacyjnych wykonywanych w funkcjonujących obiektach istotnymi czynnikami są komfort, bezpieczeństwo pracowników oraz szybki czas oddania posadzki do użytkowania. W praktyce oznacza to, że obiekty handlowe muszą udostępnić powierzchnie handlowe sowim klientom zaraz po zakończeniu prac nocnych. Dlatego, wszystkie nasze technologie napraw podłóg przemysłowych oparte są na materiałach szybkowiążących, bezzapachowych i bezpiecznych dla ludzi i środowiska naturalnego.

Zrównoważony rozwój w budownictwie

Produkty systemowe NORTEC® nadają posadzkom betonowym powtarzalną gładkość, wzmacniają i zagęszczają porowatą strukturę powierzchni betonowych oraz chronią posadzki przed wnikaniem zabrudzeń. Ponadto, przyczyniają się do uzyskania punktów dla systemów LEED, BREEAM, DGNB oraz BNB w następujących kategoriach:

  • Zdrowie i dobre samopoczucie
  • Jakość środowiska
  • Materiały i zasoby
  • Jakość środowiska wewnętrznego

Realizacje

Zobacz inne realizacje

CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ Czechowice Dziedzice
projekt
01
CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ Czechowice Dziedzice
Zobacz projekt