Realizacje

SKLEPY CASTORAMA

Niższe koszty utrzymania posadzki przemysłowej

Nasza współpraca z Castorama rozpoczęła się w 2013 roku. Początkowo posadzki betonowe w sklepach sieci były zabezpieczane impregnatami z żywic i okresowo konserwowane polimerami. Taka metoda ochrony posadzek betonowych jest kosztowna, wymaga cyklicznego usuwania i nakładania nowych warstw ochronnych i w rezultacie prowadzi do stopniowej degradacji wierzchniej warstwy podłogi betonowej. Zaproponowana przez nas technologia polerowania betonu szlifierkami planetarnymi zyskała pozytywne opinie kierownictwa sieci i wkrótce przyniosła pierwsze zamówienia.

Szybka naprawa posadzek betonowych

Na przestrzeni kolejnych lat zakres naszej współpracy został poszerzony o kolejne technologie napraw podłóg tj. stabilizacja dylatacji podłogi, naprawa dylatacji podłogi czy wykonawstwo posadzek żywicznych i mineralnych. Jednocześnie, nasze technologie polerowania podłóg betonowych ewoluowały w kierunku zwiększania efektywności i podnoszenia jakości właściwości użytkowych wykończenia. W okresie od 2013-2021 nasza firma naprawiła dla sieci Castorama ponad 320 tysięcy metrów kwadratowych podłóg przemysłowych w technologii polerowania betonu szlifierkami planetarnymi.

Zrównoważony rozwój w budownictwie

Produkty systemowe NORTEC® przyczyniają się do uzyskania punktów dla systemów LEED, BREEAM, DGNB oraz BNB w następujących kategoriach:

  • Zdrowie i dobre samopoczucie
  • Jakość środowiska
  • Materiały i zasoby
  • Jakość środowiska wewnętrznego

Realizacje

Zobacz inne realizacje

Naprawa dylatacji w magazynie DHL Logistics
projekt
01
Naprawa dylatacji w magazynie DHL Logistics
Zobacz projekt