Usługi

Polerowanie betonu przemysłowego. Zachwyć innych wytrzymałą posadzką betonową, która doskonale odbija światło.

Wykorzystaj nasze metody i technologie, dzięki którym każda posadzka betonowa staje się bezpieczna, odporna na ścieranie i mało nasiąkliwa. Nadaj powierzchni jednolitą gładkość i uwolnij się od problemu pyłu na posadzce. Przygotuj się też na sporą oszczędność, bo beton zabezpieczony dzięki naszej metodzie nie będzie wymagał czasochłonnej konserwacji.

A teraz najlepsze! Wiedziałeś o tym, że polerowanie betonu w naszym systemie można wykonać i na nowych i zniszczonych posadzkach betonowych? Potwierdzamy. Zawsze się udaje. Z Twoją posadzką betonową też sobie poradzimy. Zobaczysz.

BETON POLEROWANY

RENOWACJA POSADZKI

Polerowanie betonu – Obiektywne fakty:

Polerowanie betonu – Zalety naszej metody:

JAK PRACUJEMY

PRZED I PO

NOWE POSADZKI

Doradzimy jak zaprojektować beton polerowany. Nasza posadzka to nie dzieło przypadku lecz polerowanie betonu zgodnie z wytycznymi wykonania i odbioru, które zapewniają powtarzalne i mierzalne wykończenie betonowej podłogi przemysłowej.

EKSPOZYCJA KRYSZYW

W praktyce do projektu betonu polerowanego można wybrać jedną z dwóch klas ekspozycji kruszywa. Klasę B najłatwiej można uzyskać na betonie utwardzonym powierzchniowo. Z kolei decydując się na Klasę C Twoja posadzka będzie bardzo równa i płaska, a grube kruszywa bardziej wyeksponowane na powierzchni betonu.

POŁYSK

Beton polerowany to nie tylko połysk. Możesz wybrać 3 poziomy odbicia światła od powierzchni posadzki; od betonu szlifowanego do betonu polerowanego na wysoki połysk.

GWARANCJA JAKOŚCI

Beton polerowany w naszym systemie to posadzka o określonych właściwościach użytkowych. W trakcie polerowania betonu, po zakończeniu prac wykończeniowych a także w trakcie użytkowania posadzki sprawdzamy jakość powierzchni betonu za pomocą specjalistycznych mierników. Tutaj nie ma przypadków. Jakość jest naszym głównym priorytetem.