Usługi

Impregnacja

IMPREGNACJA BETONU – ZAUFAJ NASZEJ WIEDZY

Probeton jest liderem nowoczesnych metod ochrony powierzchni betonowych. Od kilkunastu lat pomagamy naszym klientom efektywnie zabezpieczać przemysłowe i mieszkalne powierzchnie podłóg betonowych przed ścieraniem, brudem i pyłem. Doczyszczanie lub szlifowanie betonu wraz z impregnacją ma na celu skuteczne zwiększenie trwałości posadzek i nawierzchni betonowych. Jej wyznacznikiem jej prosta i łatwa konserwacja, która nie wymaga okresowego powtarzania raz wykonanych zabiegów ochronnych.

Impregnacja betonu

IMPREGNACJA POSADZEK BETONOWYCH W HALACH

Nowoczesne powierzchnie betonowe w halach magazynowych muszą spełniać określone wymagania tj. bezpyłowość czy łatwość zmywania. Szczególnie po zakończeniu najmu magazynu, zarządcy budynków wymagają aby najemca doprowadził posadzkę do stanu sprzed rozpoczęcia umowy. Posiadamy duże doświadczenie w ocenie stanu technicznego posadzek betonowych. Nasze rozwiązania z zakresu impregnacji oparte są na zrównoważonych produktach i atrakcyjnych rozwiązaniach. 

impregnacja krzemianem sodu

IMPREGNACJA NAWIERZCHNI BETONOWYCH W DOMACH

Coraz więcej klientów decyduje się na nieszablonowe rozwiązania przy wyborze projektu domu jednorodzinnego. Na przykład, połączenie stali, betonu i naturalnych materiałów doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy budownictwa mieszkaniowego. Należy pamiętać, że beton jest materiałem, który powstaje na placu budowy a właściwa ochrona powierzchniowa staje się kluczem do jego trwałości. Tarasy, podjazdy, posadzki w garażach muszą zostać właściwie zabezpieczone przed działaniem wody, soli, mrozu i olejów.

PIONIERZY ZRÓWNOWAŻONEJ IMPREGNACJI

Wzorujemy się na najlepszych! Firma NORSA nie tylko spopularyzowała w Europie metodę impregnacji krzemianem sodu ASHFORD FORMULA, ale z czasem opracowała własną grupę innowacyjnych produktów NORTEC we współpracy z niemieckimi instytucjami badawczymi i TÜV. Otwiera to nowe możliwości w zakresie wykańczania posadzek betonowych w dynamicznie rozwijającej się branży podłóg dla przemysłu czy budownictwa mieszkaniowego.

WYBIERZ PROFESJONALNĄ USŁUGĘ IMPREGNACJI

  • Fachowa ocena podłoża betonowego
  • Dobór impregnatów w zależności od rodzaju betonu i sposobu wykończenia nawierzchni
  • Doczyszczanie posadzek betonowych bez agresywnej chemii
  • Aplikacja preparatów do pełnego nasycenia powierzchni betonu
  • Uzyskanie dodatkowych punktów dla systemów LEED, BREEAM, DGNB
  • Doradztwo i szkolenie w zakresie doboru środków myjących i konserwacji posadzek