Technologie

NORTEC®

NORTEC ® – inteligentna metoda wykończenia betonu

Ulepszanie właściwości betonu według zasad natury

W ramach grupy produktów NORTEC ® firma Probeton oferuje inteligentną i współcześnie stosowaną metodę ulepszania właściwości powierzchni betonowych według najnowszego stanu nauki i techniki. Spełnia ona w skuteczny i ekonomiczny sposób najwyższe wymagania dla nowoczesnych powierzchni betonowych w przemyśle i handlu oraz zapewnia inwestorowi maksimum elastyczności i bezpieczeństwa inwestycyjnego.

Technologia NORTEC ® łączy w sobie wiedzę na temat skomplikowanych, naturalnych procesów oraz ich odtwarzania za pomocą nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych komponentów chemicznych oraz narzędzi diamentowych o wysokiej jakości technologicznej procesy są powtarzalne, a międzynarodowe standardy przemysłowe bardziej efektywne i oferowane w najwyższej jakości. NORTEC ® przyczynia się do poprawy efektywności procesów obróbki betonu, obniża koszty inwestycji oraz pozwala na uzyskiwanie wyjątkowo trwałych wyników.

WYGŁADZENIE POSADZKI

Opatentowany proces poprawy struktury powierzchni.

Gładka i utwardzona powierzchnia betonu bez wytarć jest miarą jakości i trwałości. Nasza opatentowana metoda szlifowania na mokro bazuje na 20 latach badań i rozwoju i umożliwia efektywne wykonanie zamkniętej powierzchni bez agresywnej ingerencji. Dzięki tej innowacyjnej i globalnie sprawdzonej technologii oferujemy nie tylko jakościowo lepszą, ale także tańszą i mniej czasochłonną alternatywę dla konwencjonalnych i pracochłonnych, mechanicznych systemów szlifowania i polerowania.

UTWARDZENIE POSADZKI

Wzmacnianie i zmniejszanie porowatości posadzek bez wielowarstwowej struktury.

Nasze reaktywne środki do ulepszania właściwości betonu na bazie zolu krzemionkowego lub krzemianu sodu dzięki zawartości materiałów betonowych przyczyniają się do dalszego wzmocnienia betonowej powierzchni. Inaczej niż w przypadku impregnacji uszczelniającej betonu nie nakłada się żadnej warstwy, która mogłaby ulec ponownemu zużyciu. Po jednorazowej obróbce podłoga zachowuje dożywotnio swoje korzystne właściwości.

USZCZELNIENIE POSADZKI

Dodatkowa ochrona posadzki i podkreślenie doskonałego połysku.

Nasz reaktywny impregnat uszczelniający zabezpiecza posadzkę przed plamami i zabrudzeniami oraz wzmacnia efekt doskonałego połysku. Pomaga lepiej chronić beton polerowany w czasie kiedy proces chemicznego utwardzania i zagęszczania porów betonowych jeszcze nie został zakończony.

CZYSZCZENIE POSADZKI

Długotrwała jakość dzięki prostej konserwacji.

Beton polerowany w technologii NORTEC posiada doskonałe właściwości użytkowe. Przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji można je trwale zachować. NORTEC® CLEAN jest przyjaznym dla środowiska środkiem czyszczącym i nadaje się do codziennego usuwania brudu na powierzchniach betonowych lub jastrychowych. Przy regularnym użytkowaniu można wydłużyć żywotność posadzki, poprawić jej wygląd i obniżyć koszty konserwacji. Brud jest usuwany bez pozostawiania żadnych pozostałości i bez matowienia połysku.