Polerowanie betonu

Polerowanie betonu z NORTEC® Grind & Polish. Posadzki betonowe w najlepszym wydaniu.

Polerowanie betonu z wykorzystaniem opatentowanej technologii koloidalnej płynnego preparatu NORTEC® Grind & Polish  umożliwia uzyskanie trwałej poprawy wyglądu każdej powierzchni betonowej. Jako autoryzowany wykonawca tego systemu w Polsce oferujemy naszym klientom innowacyjną metodę renowacji i wykończenia posadzek betonowych. W porównaniu do innych systemów polerowania betonu, nasza metoda każdorazowo gwarantuje uzyskanie powierzchni betonowych o najwyższych właściwościach użytkowych.

Istotą działania naszego systemu jest wykorzystanie płynnego preparatu koloidalnego o neutralnym pH w procesie obróbki powierzchniowej betonu. Powstały materiał ścierny działa jak „peeling”, który usuwa nadmierną chropowatość betonu oraz wzmacnia i zagęszcza porowatą strukturę powierzchni.

Aplikacja jest bezzapachowa i nie wymaga neutralizacji betonu. Polerowanie betonu z NORTEC® Grind & Polish jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy kładą nacisk na obniżenie kosztów użytkowania posadzki oraz wysoką estetykę wykończenia betonu. Proces obróbki posadzki odbywa się bezpyłowo i przy niskim poziomie hałasu. Prace wykończeniowe można wykonywać w etapach a po zakończeniu każdego z nich powierzchnia betonowa jest praktycznie gotowa do użytkowania.

Polerowanie betonu z NORTEC® Grind & Polish to chemiczna i mechaniczna obróbka powierzchni betonowych dzięki której Twoja posadzka betonowa będzie:

Każdy beton przemysłowy, który został utwardzony powierzchniowo lub pokryty powłoką żywiczną, wykładziną czy też płytkami zamienimy w trwałą i estetyczną powierzchnię.

Poniżej przykład realizacji projektu renowacji posadzki przemysłowej. Zakres zadań obejmował usunięcie 3 rodzajów posadzek żywicznych, naprawę rys, ubytków w betonie oraz polerowanie betonu z NORTEC® Grind & Polish.